Antwerpen: wandeling van oud naar nieuw
19 853 x gedownload
Adv.
Het hotel Park Inn by Radisson Antwerpen *** ligt
op het plein voor het Centraal Station. Het heeft een score van 8,3/10, een hedendaags en functioneel interieur. Je kan er genieten van
veel promotietarieven.

Wandelroute: Van oud naar nieuw Antwerpen wandelen
Met deze tocht wandel je van het oude centrum naar het nieuwe stadsgebied op de linkeroever. Je vertrekt in de schaduw van de kathedraal op de Groenplaats naar de voetgangerstunnel. Je stapt door de tunnel naar de andere oever, dit is al een attractie op zich. Daarna volg je het wandelpad langs de Schelde naar het flaneergebied van de Antwerpenaar: het Sint-Annastrand met zijn vele eet- en drinkgelegenheden.
Vervolgens wandel je door de natuurgebieden Sint-Annabos en Middenvijver naar de tramhalte. Daar heb je keus uit vier tramlijnen om terug naar het beginpunt te sporen. Er zijn nog meer wandelroutes in Antwerpen: Wandelroute langs de Antwerpse musea
Wil je veel zien en doen in Antwerpen? Koop je Antwerp City Card online € 27, hiermee heb je gratis toegang tot alle musea en kerken (incl. Onze-Lieve-Vrouw Kathedraal) + korting van minstens 25% op toeristische attracties.
Liever met een lokale gids op stap? Boek een wandeling of fietstocht in Antwerpen met een lokale gids, bij GetYourGuide kan je annuleren met geld-terug-garantie tot 24u voor aankomst.
Nog meer in de volledige reisgids Antwerpen
Ontdek Antwerpen met 3 uitgewerkte wandelingen, langs bekende en minder bekende plekken. De reisgids bevat uitgebreide praktische en achtergrondinfo. Volledige reisgids kopen voor € 5
GPX bestand(en) van deze route downloaden GPS-track Antwerpen oud-nieuw: we hebben de GPS-track (GPX) van deze wandelroute in een zip-bestand geplaatst dat je vrij kan downloaden.
Lees meer voor info over het gebruik van GPS-tracks.
Wachtrijen vermijden en speciale tours
Hotels boeken met hoge korting (beperkt aanbod)
Booking.com Route op de kaart
- 5 april 2021 - Pierrot PaulyPrima uitgelegd.
- 4 april 2021 - Marie-JeanneZelfs na herhaaldelijke wandelingen in de stad tijdens de voorbije jaren ontdekte ik, dank zij deze stadswandeling ettelijke plaatjes en wetenswaardigheden van Antwerpen. Bedankt voor deze mooie wandeling.
- 25 maart 2021 - Sabien BouckhuytDe route heeft ons de mooie plekken van Antwerpen getoond. De Grote Markt, de Meir, de kaaien. De route was gemakkelijk te volgen. Een aanrader!
- 18 maart 2021 - Sandra De snydersIk vind de reisgids heel duidelijk en goede wandelwegen
- 16 maart 2021 - marc van waesprachtige wandeling met veel variatie