Wandeling Compiègne: bezoek het koninklijk paleis met park
- Startpunt: Parking Cours Guynemer
- Eindpunt: Parking Cours Guynemer
- Type: Stadswandeling
- Afstand: 2,0 km
- Duur: 2 uur
- Wegdek: Verhard
- Bewegwijzering: Geen (zie kaart in reisgids)
- Toerisme Compiègne
In Compiègne is er heel wat te zien. Je hebt er het koninklijke paleis met het kasteelpark, de bezienswaardigheden van de stad zelf, enkele musea en héél veel bos.
Volg route op kaart met GPS-tracker
Compiègne, het paleis en het woud
Bezienswaardigheden die je onderweg zal tegenkomen zijn de Grosse Tour du roi, Église St-Antoine, het stadhuis en het Musée de la Figurine en nog veel meer. Verder kan je onderweg genieten van de gezelligheid in de straatjes!
Nog meer in de volledige reisgids Noord-Frankrijk
Ontdek Noord-Frankrijk met onze complete reisgids: 7 autoroutes + 22 wandelingen die je langs bekende maar ook minder bekende plekken leiden. Uitgebreide praktische en achtergrondinfo maken deze reisgids uniek.
Volledige reisgids kopen voor € 10
GPX bestand(en) van deze route downloadenHotels boeken met hoge korting (beperkt aanbod)
Booking.com Route op de kaart
- 7 februari 2023 - hugoRedelijk confronterend als je denkt de regio te kennen. Ik heb veel nieuws ontdekt in deze gids.
- 27 september 2022 - Albert DGEen lijvig boek vol met fijne tips en wandelingen waarvan we er 4 uitgevoerd hebben: Gerberoy, Beauvais, Chantilly en Compiègne (stad). Concrete info!
- 29 juli 2020 - rikzeker een stop waard, hebben er een ganse dag kunnen vullen