Stadswandeling Lyon, maak een wandeling door 3 wijken
3 082 x gedownload
- Startpunt: Place Bellecour, Lyon
- Eindpunt: Place Bellecour, Lyon
- Type: Stadswandeling
- Afstand: 7,8 km
- Duur: 4 uur
- Wegdek: Verhard
- Bewegwijzering: Geen (zie kaart in reisgids)
- Rolwagens: Niet toegankelijk
- Only Lyon
Volg route op kaart met GPS-tracker
Wachtrijen vermijden en speciale tours
2 stadswandelingen langs de hoogtepunten van Lyon
De reisgids bevat 2 stadswandelingen: Vieux-Lyon (gratis te downloaden) en Presqu'île (onderdeel van de betalende reisgids)
We wandelen in de 3 stadsdelen van Lyon: Lyon Fourvière, Vieux-Lyon en Presqu'île. Zo kom je langs de mooiste bezienswaardigheden van Lyon.
De stadswandeling start in Lyon Fourvière met de imposante en rijk gedecoreerde basiliek. Je kan er ook genieten van een uniek uitzicht over Lyon en misschien via de Montées of trappenstraten afdalen.
Verder komen aan bod: de kathedraal, het oude Lyon, stadhuis, winkelstraten en talrijke musea. Lyon is immers zeer rijk aan musea waarvan wellicht het Museum voor Schone Kunsten de belangrijkste is. Ontdek nog meer bezienswaardigheden in Lyon, in onze aparte blogpost.
Lyon bezoeken met een georganiseerde tour of gids? Bekijk de daguitstappen en tours in Lyon.
Bekijk ook zeker de Lyon hop-on hop-off bus, vanaf €21 kan je je daarmee gemakkelijk verplaatsen in de stad, terwijl je uitleg krijg van een gids.
Tours worden uitgevoerd met erkende lokale gidsen, je kan annuleren tot 24u voor vertrek + je hebt een niet-tevreden-geld-terug garantie. Bekijk alle tours en mogelijkheden online.
Nog meer in de volledige reisgids Lyon
Ontdek Lyon via 2 uitgewerkte stadswandelingen die je langs bekende maar ook minder bekende plekken leiden. Uitgebreide praktische en achtergrondinformatie maken deze reisgids compleet.
Volledige reisgids kopen voor € 5
GPX bestand(en) van deze route downloaden We hebben de GPS-track (GPX) van deze wandelroute in een zip-bestand geplaatst dat je vrij kan downloaden.
Lees meer voor info over het gebruik van GPS-tracks.
Route op de kaart
- 15 augustus 2020 - Rudy Libbrecht 2 prachtige wandelingen gemaakt in Lyon dankzij de fantastische reisgids.
- 3 maart 2020 - Bart Vanhoutteperfect! zeer bruikbaar en duidelijk!!
- 3 maart 2020 - JOHAN DE SMETStadswandelingen zijn goed voor een eerste kennismaking met Lyon . Er is nog veel meer te ontdekken!!!
- 4 februari 2020 - Gerard CleurenOK maar de vele keuzes binnen de wandeling maken het niet altijd makkelijk. Achtergrondinformatie is voldoende
- 29 december 2019 - Danny&NancyOnze citytrip naar Lyon is gepland voor begin maart . Met behulp van deze gids en een Lyon citycard ( te koop in TGV station ) hebben we al een mooi programma kunnen samenstellen . Er staat meer dan genoeg info in de gids om vier dagen te vullen .